🔹ایلان ماسک اگرچه با قراردادی ۴۴ میلیارد دلاری رسما مالک توییتر شد، اما ثروتمندترین فرد جهان برای تامین هزینه این قرارداد، از سرمایه‌گذاران مختلفی کمک گرفت. یکی از این افراد، سرمایه‌داری اهل عربستان به نام شاهزاده «ولید بن طلال» است. 🔹طبق اطلاعات کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، ولید بن طلال ۱٫۹ میلیارد دلار در […]

🔹ایلان ماسک اگرچه با قراردادی ۴۴ میلیارد دلاری رسما مالک توییتر شد، اما ثروتمندترین فرد جهان برای تامین هزینه این قرارداد، از سرمایه‌گذاران مختلفی کمک گرفت. یکی از این افراد، سرمایه‌داری اهل عربستان به نام شاهزاده «ولید بن طلال» است.

🔹طبق اطلاعات کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، ولید بن طلال ۱٫۹ میلیارد دلار در توییتر سرمایه‌گذاری کرده که او را به دومین سهام‌دار بزرگ این شبکه اجتماعی بعد از ایلان ماسک تبدیل می‌کند. حالا ولید بن طلال و شرکت Kingdom Holding که ۹۵ درصد سهامش در اختیار شاهزاده عربستانی است، صاحب نزدیک به ۴ درصد توییتر هستند.

🔹البته این سرمایه‌گذاری مورد توجه مقامات ایالات متحده قرار گرفته و یکی از سناتورهای دموکرات به نام «کریس مورفی» خواستار بررسی سهام Kingdom Holding در توییتر از نظر امنیت ملی شده است.

<div id="div_eRasanehTrustseal_87176"></div>
<script src="https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js"></script>
<script>eRasaneh_Trustseal(87176, true);</script>