به گزارش شیز و به نقل ازایسنا/آذربایجان شرقی جلسه ستاد کرونای شهرستان تبریز به ریاست فرماندار تشکیل شده و در این جلسه تمامی موزه‌ها و باغ موزه‌های شهرستان تبریز و اطراف استخرهای تفرجگاه ائل گلی و عون بن علی تعطیل اعلام شد. در این جلسه مقرر شد: محدودیت تردد خودروهای شخصی (خروج خودروهای شخصی با پلاک […]

تعطیلی اطراف استخرهای تفرجگاه ائل گلی و عون بن علی

به گزارش شیز و به نقل ازایسنا/آذربایجان شرقی جلسه ستاد کرونای شهرستان تبریز به ریاست فرماندار تشکیل شده و در این جلسه تمامی موزه‌ها و باغ موزه‌های شهرستان تبریز و اطراف استخرهای تفرجگاه ائل گلی و عون بن علی تعطیل اعلام شد.

در این جلسه مقرر شد: محدودیت تردد خودروهای شخصی (خروج خودروهای شخصی با پلاک بومی و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی) از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر دوشنبه ۱۲ آبان تا روز جمعه تاریخ ۱۶ آبان درمحدوده شهرستان تبریز اعمال خواهد شد.

همچنین، شهرداری تبریز با نصب بنر در مبادی ورودی بحث محدودیت تردد را اطلاع رسانی کرده و در صورت عدم رعایت قوانین تردد توسط خودروهای شخصی به مبلغ پنج میلیون ریال توسط پلیس راه جریمه و اعمال قانون خواهند شد.

از روز چهارشنبه ۱۴ آبان به مدت ۱۰ روز فعالیت گروهای شغلی ۳ و ۴ ممنوع بوده و در گروه ۳ دانشگاه‌ها و مدارس به صورت غیرحضوری و زبانسراها، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، سایر آموزشگاه‌ها، کتابخانه‌ها و استخرهای سرپوشیده، سینماها، تئاتر و مراکز مشابه، آرایشگاه‌های زنانه، مساجد و مصلی‌ها و برگزاری آزمون‌های حضوری ممنوع خواهد بود.

پیرو اعمال محدودیت‌های جدید بر گروه‌های شغلی ۳ و ۴، از روز چهارشنبه ۱۴ تا ۲۳ آبان ماه سال جاری تمامی موزه‌ها و باغ موزه‌های شهرستان تبریز تعطیل خواهد بود.

از روز چهارشنبه ۱۴ آبان واحدهای پذیرایی و گردشگری شهرستان تبریز نیز باید با ۵۰ درصد ظرفیت به فعالیت خود ادامه دهند و درصورت عدم رعایت ضوابط پس از اخطار کتبی اولیه تا پایان بیماری کرونا به‌صورت خدمات بیرون بر فعالیت خواهند داشت؛ همچنین در صورت تداوم تخلف واحد مورد نظر پلمب خواهد شد.

در گروه شغلی ۴ نیز برگزاری مراسمات اجتماعی، فرهنگی، مذهبی، همایش‌ها، فعالیت باشگاه‌های ورزشی، مدارس شبانه روزی، کافه، قهوه خانه، چایخانه و قلیان سراها ممنوع خواهد بود. ادای نماز یومیه نیز در صحن‌ها مجاز خواهد بود.

به نقل از روابط عمومی فرمانداری تبریز، از ظرفیت بسیج در خصوص امر به معروف و نهی از منکر در آرامستان‌ها و سایر مراکز تجمعی استفاده شده و نیروی انتظامی با مسئولان وادی رحمت کمال همکاری را داشته باشند.

شهرداری تبریز ضمن تعطیلی اطراف استخرهای تفرجگاه ائل گلی و عون بن علی و جلوگیری از هرگونه اتراق در سایر پارک‌ها، مقدمات لازم را درخصوص آگاهی بخشی و اخذ تعهد با موضوع ممنوعیت برگزاری هرگونه مراسم در محل تدفین یا منزل صاحبان متوفی در فرایند خدمات توسط سازمان آرامستان‌ها اعمال کنند.

انتهای پیام

لینک کوتاهبرچسب‌ها:

فلای تو دی
ایرانسل
رتبه بندی ایرانیان

 ارسال