هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم ۹۱۰ هزار تومان، قیمت دلار ۲۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است. به گزارش شیز پرس و به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۹۱۰ هزار تومان، […]

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم ۹۱۰ هزار تومان، قیمت دلار ۲۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

به گزارش شیز پرس و به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۹۱۰ هزار تومان، قیمت دلار ۲۱ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۹ میلیون تومان است.

همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۵۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۹۱۰ هزار تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۲۱۳ هزار تومان و هر مثقال طلا ۳ میلیون و ۹۴۲ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۷۵ دلار معامله می‌شود.

افزایش قیمت ارز در بازار داخلی و افزایش قیمت جهانی طلا از جمله دلایل رکوردشکنی های این روزهای طلا و سکه در بازار است؛ قیمت سکه در روزهای اخیر رکوردهای بالایی را به ثبت رسانده است اما باوجود افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه تقاضای اضافی وارد این بازار نشده و فعالان این بخش می گویند که قیمت ها متاثر از افزایش شدید قیمت دلار، رشد کرده اند.بیشتر بخوانید

به گزارش تسنیم،‌ افزایش قیمت ارز در هفته‌های اخیر موجب شده است بار دیگر رکوردهای بالایی برای دلار و یورو در تابلوی صرافی‌ها ثبت شود؛  برهمین اساس در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار 21 هزار تومان، یورو ۲۳ هزار و ۶۰۰ تومان و درهم امارات ۵ هزار و ۸۴۰ تومان اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با افزایش ۱۹۵۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل ۲۰ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۰ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با افزایش ۲ هزار و ۲۰۰ تومانی نسبت به روزکاری قبل ۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۳ هزار تومان است.بیشتر بخوانید

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را برای کمتر از ۲۰۰۰ دلار،  19 هزار و ۹۰۹ تومان و یک ریال، قیمت یورو را ۲۲ هزار و ۴۲۲ تومان  و قیمت پوند انگلیس را ۲۴ هزار و ۸۹۴ تومان و ۲ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.

همچنین قیمت خرید دلار برای بیش از ۲۰۰۰ دلار، ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۲ هزار و ۸۰۰ تومان است.

شعب منتخب بانک‌ها که مسئولیت فروش ارز مسافرتی را برعهده دارند، فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۲۳ هزار و ۲۰۲ تومان و ۸ ریال می‌فروشند. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.

بروز رسانی: ‌‌شنبه ۱۴ تیر ۱۴:۰۰
نوعقیمت لحظه (تومان)
قیمت دلار (صرافی بانکی)۲۰ هزار و ۹۰۰
قیمت دلار (بازار آزاد)۲۱ هزار
قیمت یورو (صرافی بانکی)۲۳ هزار و ۳۰۰
قیمت یورو (بازار آزاد)۲۳ هزار و ۲۰۰
قیمت درهم۵ هزار و ۸۴۰
قیمت پوند۲۵ هزار و ۷۰۰
بروز رسانی: شنبه ۱۴ تیر ساعت ۱۳:۰۰
نوعقیمت لحظه (تومان)
قیمت سکه بهارآزادی۹ میلیون
قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)۹ میلیون و ۹۰۰ هزار
قیمت نیم سکه بهارآزادی۴ میلیون و ۹۵۰ هزار
قیمت ربع سکه بهارآزادی۲ میلیون و ۸۵۰ هزار
قیمت سکه گرمییک میلیون و ۵۵۰ هزار
بروز رسانی: ‌شنبه ۱۴ تیر ساعت ۱۳:۰۰
نوعقیمت لحظه (تومان)
گرم طلای ۱۸ عیار۹۱۰ هزار
گرم طلای ۲۴ عیاریک میلیون و ۲۱۳ هزار
مثقال طلا۳ میلیون و ۹۴۲  هزار
انس طلا(دلار)۱۷۷۵