فرماندار تکاب گفت: ۵۰ میلیارد ریال اعتبار ویژه برای اجرا و تکمیل طرح های نیمه تمام آسفالت محورهای روستایی این شهرستان تخصیص یافت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، اسماعیل حیدری آزاد روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: این اعتبار ویژه با پیگیری های مجدّانه فرمانداری و عنایت استاندار آذربایجان غربی علاوه بر اعتبارات […]

فرماندار تکاب گفت: ۵۰ میلیارد ریال اعتبار ویژه برای اجرا و تکمیل طرح های نیمه تمام آسفالت محورهای روستایی این شهرستان تخصیص یافت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تکاب، اسماعیل حیدری آزاد روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: این اعتبار ویژه با پیگیری های مجدّانه فرمانداری و عنایت استاندار آذربایجان غربی علاوه بر اعتبارات شهرستان تخصیص یافته و برای آسفالت محورهای روستایی که نیمه تمام مانده هزینه خواهدشد.

وی با اشاره به اینکه تخصیص این اعتبار موجب سرعت یافتن عملیات آسفالت محورهای روستایی با انتخاب پیمانکار جدید می شود، اظهارکرد: آسفالت بخش هایی از  محورهای روستایی عربشاه گروس، آسمان بلاغی، گوی آغاج، فیض آباد، یهرلو و گوله گوله که به علت عملکرد ضعیف یکی از پیمانکاران به موقع انجام نشده و رها شده بود، با استفاده از این اعتبار و تامین قیر از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تکمیل می گردد.

فرماندار تکاب بیان کرد: همچنین با پیگیری هایی که برای ارتقا شاخص های توسعه راه های روستایی شهرستان و کاستن از محرومیت روشتاهای سختگذر و دورافتاده انجام دادیم، مقرر شد اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت مسیر دسترسی روستای جداقیه اوریات بخش تخت سلیمان به طول چهار کیلومتر در اولویت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی قرارگیرد.

لازم به ذکر است با مساعدت های استاندار آذربایجان غربی، پیگیری فرماندار تکاب و همراهی نماینده مردم شاهیندژ و تکاب در مجلس روند اجرای طرح های عمرانی این شهرستان از جمله پروژه های جاده ای در چند ماه گذشته شتاب گرفته است.۱۴۰۱/۹/۱۳

کار_جهادی

خدمتبیمنت

توسعه_تکاب

محرومیت_زدایی

آسفالت_محورها

https://t.me/akhbaretakab/99415